Pasirinkite valstybinių brandos egzaminų praktinių užduočių metus

Čia analizuojamos informacinių technologijų valstybinių brandos egzaminų praktinės dalies uždavinių sąlygos ir sprendimai.

2007 m. pagrindinė sesija

Pirmoje užduotyje Grybai, naudojant tik sveikųjų skaičių masyvus, randamas kiekvienos dienos surinktų grybų skaičius bei nustatoma, kurią dieną rasta daugiausia grybų. Antrame pavyzdyje Grybautojai išsiaiškinama, kiek skirtingų grybų rūšių pririnko kiekvienas grybautojas. Taip pat parašoma funkcija, kuri nustato grybautojo, radusio daugiausia grybų, vardą. Įkelta 2009-05-16, trukmė : 30 minutės(-ių) ir 1 sekundės(-ių).
[Peržiūrėti] [Atsisiųsti] [Užduočių sąlygos ir programų tekstai]

2007 m. pakartotinė sesija

Nagrinėjamos dvi praktinės užduotys Pavasaris ir Valiuta. Pirmoje užduotyje randamos gegužės mėnesio dienos, kuriomis temperatūra buvo aukščiausia. Taip pat atspausdinami tų dienų numeriai, kuriomis temperatūra ryte diena ir vakare buvo daugiau kaip 20 laipsnių. Norimiems rezultatams gauti įvedami trys sveikųjų skaičių masyvai.Antrame pavyzdyje naudojami įrašų tipo masyvai. Apskaičiuojama mokyklos svečių pinigų suma litais. Išanalizuojama, kiek yra svečių, kurių pajamos ne mažesnės už grupės vidutines pajamas. Įkelta 2009-05-16, trukmė : 38 minutės(-ių) ir 39 sekundės(-ių).
[Peržiūrėti] [Atsisiųsti] [Užduočių sąlygos ir programų tekstai]

2007 m. pilotinė užduotis

Analizuojamos užduotys: Kolekcija ir Turnyras . Pirmoje užduotyje nustatoma, kuriuos žaisliukus mainams gali pasiūlyti Lina ir Jurgis, bei apskaičiuojama bendra žaisliukų kolekcija. Kitame praktiniame pavyzdyje ieškoma krepšinio turnyro nugalėtojos komandos Žiogai varžybų, kuriose komanda laimėjo didžiausiu skirtumu, surinko mažiausiai taškų. Sukuriami papildomi masyvai, kad juose būtų galima kaupti informacija ir tada, kai keliose varžybose Žiogų komanda surinko mažiausiai taškų ar laimėjo didžiausiu skirtumu. Įkelta 2009-05-16, trukmė : 46 minutės(-ių) ir 30 sekundės(-ių).
[Peržiūrėti] [Atsisiųsti] [Užduočių sąlygos ir programų tekstai]

<< 2008 metai 2006 metai >>